fbpx

İş başarısı için tasarlanmış hizmetler sunuyoruz…

Her firmanın iç dinamiklerine göre özel tasarlanmış sıra dışı motivasyon gezileriyle şirket - çalışan iletişimi yükseltilir. Tüm dünyada müşterilerimizin taleplerine ve seçilen bölgeye göre şekillendirdiğimiz gezilerde ulaşım, konaklama, toplantı organizasyonu ve profesyonel rehberlerle geziler dahil tüm servisleri sağlıyoruz.

Trades Travel olarak ihtiyaçlarınıza odaklandığımız teklif aşamasından, proje planlamasına; destinasyon ve mekan önerilerine kadar uzanan detaylı servisleri sizlere sunuyor; yaratıcı ve dinamik ekibimizle, tecrübelerimizi sizin isteklerinizle yoğurup, her defasında gülen yüzlerle bitirilen gezilere, organizasyonlara imza atıyoruz.

Kurumsal Gezilerinizi Doğayla Buluşturun

Trades Travel ekibi olarak kurumsal firmalara yeni bir önerimiz de “Doğa Temalı Geziler”. 

Alışılmışın dışında destinasyon ve aktivite önerilerimizle seyahatlerinize farklı bir bakış açısı getiriyoruz. Trades Travel doğa gezileri, tüm duyularınıza hitap eder, vücuda enerji verir, ruhu gençleştirir ve takım çalışmasını kuvvetlendirir.

Çalışanlarınız ihtiyaçları olan motivasyonu ve çok daha fazlasını doğada bulacaklar. Türkiye’nin en uzun yürüyüş rotası olan Karya Yolu’nda bisikletlerle geçirebilecekleri benzersiz bir deneyim, Hint Okyanusu’nda balinaların yol göstericiliğinde kano deneyimi, Borneo Adası’nda yetim orangutanların bakımında rol alma deneyimi, İsrail’in başkenti Tel Aviv’de dalga sörfü eğitimi…

Doğa Temalı Kurumsal Geziler Broşürümüz için