fbpx

KURUMSAL SEYAHATLERİNİZİN TÜM DETAYLARINI BİZE BIRAKIN

Trades Travel olarak, kurumsal seyahatlerden etkinlik ve bilet hizmetlerine, otel ve uçak rezervasyonu, transferler ve vize hizmetlerine kadar çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. Seyahat arkadaşınız olarak, iş seyahati gereksinimleriniz için mükemmel çözümler sunmak için sizinle birlikte çalışıyor, seyahat deneyiminizi zenginleştirirken, maliyet tasarrufunuzu gözetiyoruz. İş Seyahati Yönetimi Yaklaşımımızı keşfetmek için bizimle iletişime geçin.

KONAKLAMA HİZMETLERİ

İş seyahatlerinizde tüm dünyada size en uygun otel ve konaklama seçeneklerini sunuyoruz. İş seyahatlerinde son dakika değişikliklerinin olabileceğini biliyor, rezervasyon sonrasında tüm değişiklik taleplerinizle de 7/24 ilgileniyoruz.

TRANSFER HİZMETLERİ

Tüm dünyada ister grup transferi, ister özel, ister VIP tüm transfer ve karşılama taleplerinizi bize bırakın. Dilerseniz sadece havalimanı transferi, dilerseniz tüm seyahatiniz boyunca oluşacak transfer taleplerinizi organize ediyoruz.

ULAŞIM HİZMETLERİ

Tüm dünyada uçak, tren, gemi veya özel helikopter gibi tüm ulaşım alternatifleri için size en uygun seçenek ve çözümleri sunuyor, tüm rezervasyon süreçlerinizi yönetiyoruz. Tüm ulaşım talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİLET HİZMETLERİ

Tüm fuar, etkinlik, konser, aktivite gibi bilet ve rezervasyon hizmetlerini sunuyoruz. Siz talebinizi söyleyin, araştırma, rezervasyon ve satın alma süreçlerini biz organize edelim.

ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

Tüm dünyada şoförlü araç kiralama ve karşılama hizmeti sunuyoruz. İstediğiniz tüm araç sınıflarında size alternatifler sunuyor ve talebinize en uygun aracı sizin için organize ediyoruz.

VİZE HİZMETLERİ

Tüm dünya için vize işlemlerinizde bize danışabilir ve destek alabilirsiniz. Dilerseniz sadece danışmanlık alın, dilerseniz vize sürecinizi baştan sona biz yönetelim.